Přidej se do týmu, který miluje učit strojařinu

Jsme mladý tým zakládající si na tvořivosti, 
inovacích a vzájemné spolupráci. Přidej se k nám.
Pozn.: Toto je klasický firemní web, do kterého vložíme banner, tlačítko nebo odkaz, který kariérní sekci otevře.
Rychlost otevření se v demo verzi může lišit, finální verze při spuštění bude rychlá. 
Klikni na zelené tlačítko nebo nahlédni do Next Zone kliknutím zde.

Zbytek klasické kariérní stránky

Vzorový text. Vrcholem celé komunikace škol a studentů zůstal tradiční fyzický veletrh Schola Pragensis. Tentokrát jsme mu ale výrazně pomohli nově nasazenou komunikací a návštěvnost byla obrovská. Během tří dnů do Kongresového centra přišlo 52 tisíc návštěvníků, což jsou pro představu tři po strop naplněné O2 arény. Ve srovnání s dobou před pandemií (2019) je to zhruba o 19 tisíc návštěvníků více.

52 tisíc
návštevníků
Pro mladé je výběr střední školy životně důležité rozhodnutí. Díky našemu know-how o generaci Z jsme představili nový koncept veletrhu Schola Pragensis, který doprovází deváťáky celým procesem výběru. S novým ekosystémem komunikace jsme chtěli docílit jediného - aby si našli školu, která je bude bavit. A povedlo se. Veletrh trhal rekordy a na nové školy jsme dovedli desítky tisíc studentů,“ říká Jakub Jarolímek, ředitel agentury Pragmatika.
Tisková 
konference
Nechcete ztratit signál s mladou generací? Domluvme si spolu nezávaznou schůzku, a proberme, co vás zajímá nebo co právě teď nejvíce letí. Rádi se s vámi spojíme na kontaktu níže.

Jsme tu pro Vás!
Proberme to rovnou!
+420 602 244 003
jarolimek@pragmatika.cz
Pojďme na to!
Jakub Jarolímek z Pragmatiky
Pragmatika s.r.o., Preslova 72/25, Praha 5, IČO: 17289904
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram