Se zahraničními ministry i studenty na Světovém silničním kongresu

Oficiální fototým
Video

Vzniklo 15 tisíc
fotografí

„S Pragmatikou je radost pracovat. Projekty proaktivně posouvá dál, což se pro nás stalo klíčové. Občas člověk nové možnosti nebo kvalitnější alternativy přes všechnu svou další práci nevidí, a tak je nutné mít inspirativní partnery,“ ohlíží se za spoluprací Pavel Šušák, projektový manažer společnosti C-IN.
Výsledky:
fotografie pro organizátory, desítky ministerských delegací a 180 firem;
editace fotografií v reálném čase;
reportáž ze studentských exkurzí a galavečeru;
5 sponzorských videí;
586 hodin práce.
Ministerský den na WRC
Ministři z celého 
světa v Praze

Největší akce v oboru silničařiny

27. Světový silniční kongres se konal začátkem října v Praze a Pragmatika byla u toho. Na akci dorazilo přes 6 tisíc odborníků ze 120 zemí a téměř 2 tisíce středoškoláků. Prohlédněte si, jak se nám podařilo atmosféru zachytit.
Světový silniční kongres (World Road Congress) je největší mezinárodní akcí v oboru silniční infrastruktury a silniční dopravy. Probíhá každé čtyři roky v jedné z členských zemí Světové silniční asociace PIARC a setkávají se na něm odborníci z celého světa, aby sdíleli své zkušenosti a nové poznatky.

Letošní shromáždění se uskutečnilo od 2. do 6. října 2023 v Kongresovém centru Praha. Do České republiky se tak vrátila po dlouhých 52 letech.

Reportáž 
z galavečera

Flexibilita půlkou úspěchu

Česká silniční společnost a organizátoři z řad agentury C-IN nás oslovili s všeobecným zadáním. Sestavili jsme proto obratný tým, který se v případě potřeby přizpůsobil aktuální situaci. Přestože jsme program naplánovali tzv. do puntíku, museli jsme mnohdy reagovat pohotově – například na příjezd některého ze zahraničních delegátů. Zástupcům, včetně českého ministra dopravy Martina Kupky, byli naši fotografové po boku při debatách, na tiskové konferenci, bilaterálních jednáních či při prohlídce pavilonů.
Ani kameramany a moderátory nečekal lehký úkol – po většinu týdne zpovídali české i slovenské studenty, které Česká silniční společnost pozvala, aby obohatili svou znalost oboru. V rámci Studentského dne se dozvěděli o inovacích i příležitostech v oblasti silničařiny. Ve čtvrtek se natáčecí tým připojil ke zbytku skupiny a všichni jsme se zúčastnili slavnostního večera, kde pro změnu vznikly rozhovory s dospělými účastníky kongresu.
Studenti na WRC
Studenti se zajímali 
o firmy z oboru

Finalizace výstupů

V závěru každého dne jsme vybrali ty nejlepší fotografie, které organizátoři dostali okamžitě k dispozici. Celkem 15 tisíc pořízených snímků jsme dále roztřídili do souhrnných alb a přehledné galerie, která obsáhla 180 stánků z 35 národních pavilonů, 60 přednášek a seminářů a doprovodný program. Podobným procesem prošla také videa – reportáž ze studentských exkurzí, z galavečeru i sestřihy pro sponzory, největší tuzemské stavební firmy. Výsledky naší práce tak naleznete na webových stránkách a sociálních sítích partnerských organizací, vystavujících firem i jednotlivých zahraničních zástupců.
„Velice oceňujeme přínos marketingové agentury Pragmatika v oblasti multimediálních výstupů programové náplně kongresu. Profesionální fotodokumentační a audiovizuální materiály pořízené vaším motivovaným týmem zcela splnily očekávání organizátorů a byly rovněž vysoce hodnoceny mezinárodními účastníky Světového silničního kongresu,“ hodnotí spolupráci ředitel Odboru strategie Ministerstva dopravy Luděk Sosna.
Připravujete velký projekt a hledáte zaběhlý produkční tým, který by zajistil veškerou komunikaci a tvorbu obsahu? Ozvěte se nám e-mailem nebo na telefonním čísle +420 602 244 003 a my pro vás ušijeme plán na míru.
Jsme tu pro Vás!
Proberme to rovnou!
+420 602 244 003
jarolimek@pragmatika.cz
Pojďme na to!
Jakub Jarolímek z Pragmatiky
Pragmatika s.r.o., Preslova 72/25, Praha 5, IČO: 17289904
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram