Marketingové strategie

Marketingová strategie je základním kamenem k efektivní komunikaci vaší firmy. Zajistí, že dosáhnete svého cíle co nejdříve a s účinným využitím prostředků na propagaci. Zároveň vám dokáže pomoci udržet směr v náročném či krizovém období.

Má vaše firma marketingovou strategii, na kterou se může spolehnout? Nabízíme odbornou konzultaci vašeho marketingu, během kterého vás navedeme správným směrem.

Marketingová strategie je pilířem 
vaší komunikace se zákazníky

Správně nastavená marketingová strategie definuje, kdo je váš zákazník, s jakými informacemi na něj cílíte a jaké kanály k tomu využíváte. To má přímý vliv na reklamní i businessové aktivity.

Tvoříme na základě zkušeností

Marketingové strategie tvoříme na základě odborného vzdělání a zkušeností z celé řady projektů.  Tvořili jsme strategii například pro veletrh středních škol, kam jsme přivedli 52 tisíc účastníků, pro platformu s desítkami tisíc aktivních pražských studentů a mnoho dalších.

Zakládáme si na tom, že přinášíme nové nápady a kreativní řešení, která vaše projekty či podnikání rozvinou. Spolupráci s námi si chválí naši klienti ze soukromé i veřejné sféry.
Pragmatika reference od klientů. Pavel Dvořák z MHMP, Luděk Sosna z Ministerstva dopravy a Pavel Šušák z C-IN.
Vzkazy 
od klientů

Vyberte si formu spolupráce

Připravili jsme pro vás konzultace, kde marketing vaší firmy během několika hodin nasměrujeme. Nabízíme i vypracování kompletní marketingové strategie. Cena tvorby se odvíjí od komplexnosti vašeho zadání a výsledků, které vám přinese.
Balíčky 
služeb

Stačí napsat a ukážeme, jak vám můžeme pomoci.

Zahájíme s vámi novou éru propagace vaší organizace.
Domluvte si s námi termín na odkazu níže.
Jsme tu pro Vás!
Proberme to rovnou!
+420 602 244 003
jarolimek@pragmatika.cz
Pojďme na to!
Jakub Jarolímek z Pragmatiky
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram