Sociální sítě a tvorba obsahu: Budujte značku a zvyšte prodeje

Propagujte vaši organizaci na sociálních sítích. Češi na nich denně stráví na v průměru 2,5 hodiny, generace Z dokonce o hodinu více. Sociální sítě jsou dnes nezbytným způsobem, jak být klientům na očích a jak oslovovat nové. Správa firemních stránek a tvorba obsahu je náš denní chléb. Nechte nás se postarat i o ty vaše.

Efektivní kanál pro prodej a komunikaci

Sociální sítě používá denně 8 milionů Čechů, jen v rámci generace Z jde o 1,6 milionu mladých. Komunikuje vaše organizace na sociálních sítích? Instagram, TikTok,YouTube, Facebook, Linkedin – každá sociální síť má svá specifika a pomáhá s různými cíli. Společným jmenovatelem však zůstává, že tvoří nedílnou součást budování značky a mohou vést ke zvýšení prodejů.

Nastartujeme vaše sociální sítě

Správa sociálních sítí a tvorba obsahu je naším denním chlebem několik posledních let. Vytvoříme pro vás strategii pro sociální sítě a zpracujeme obsah – fotografie, videa, grafiky. Společně s cílenou a datově podloženou reklamou zasáhneme nové skupiny potenciálních zákazníků. Poradíme si i s aktuálními trendy a influencery.
Spravujeme sociální sítě
Ukažte lidskou 
tvář

Tvoříme na základě zkušeností

Víme, že pro vás svět sociálních sítích, videí a fotografií může být složitý, ale přesto chcete být jeho součástí. Přesto mnoho agentur, se kterými firmy spolupracují, jen pasivně plní úkoly bez toho, aby samy přicházely s dobrými podněty.
My v Pragmatice máme s generací Z bohaté zkušenosti. Tvořili jsme obsah pro desetitisíce aktivních pražských studentů, stavěli technicky zaměřenou komunitu a i díky nim na veletrh středních škol přivedli 52 tisíc účastníků. Ke spolupracím přistupujeme jako rovnocenní partneři. Zakládáme si na tom, že přinášíme nové nápady a kreativní řešení, která vaše projekty či podnikání rozvinou.
Pragmatika reference od klientů. Pavel Dvořák z MHMP, Luděk Sosna z Ministerstva dopravy a Pavel Šušák z C-IN.
Vzkazy 
od klientů

Jak spolupráce probíhá

Zakládáme si na otevřenosti a aktivní komunikaci. Chceme, abyste od začátku věděli, jak přípravy probíhají.
Napište nám a domluvte si s námi úvodní schůzku. Nebo jsme možná už oslovili my vás.
Na prvním setkání probereme vaši situaci a pohled na věc. Na základě vstupního dotazníku vytvoříme zadání.
To si odneseme s sebou a zdarma vypracujeme návrh řešení.
Návrh s pevnými cíli vám představíme. Společně si schválíme nabídku, rozpočet a harmonogram projektu.
Následuje realizace projektu s průběžným schvalováním.
Projekt spustíme, spravujeme a optimalizujeme pro dosažení cílů.
Přípravy obvykle trvají od 2 do 8 týdnů.
Pomůžeme vám odstartovat novou éru propagace vaší organizace. Domluvte si s námi termín na odkazu níže a využijte potenciál sociálních sítí naplno.
Jsme tu pro Vás!
Proberme to rovnou!
+420 602 244 003
jarolimek@pragmatika.cz
Pojďme na to!
Jakub Jarolímek z Pragmatiky
Pragmatika s.r.o., Preslova 72/25, Praha 5, IČO: 17289904
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram