Obsah pro weby a internetové obchody

Vytvoříme pro vaši firemní stránku nebo e-shop texty, fotografie a videa, které zaujmou a prodají vaše produkty a služby. 

Obsah je pro stránku stejně důležitý jako design
Přesto obsah spousta firem opomíjí a snižuje tak efektivitu svých stránek. Využijte to jako svou konkurenční výhodu. Nechte nás postarat se o váš web a uvidíte, jaký pozitivní vliv na návštěvnost a prodeje, obsah má. 
Vynikněte
díky obsahu

Obsah je stejně důležitý, 
jako design webu.

Každá firma myslí na to, že musí mít pěkné a moderní stránky, ať už je používá k prezentaci nebo prodeji. Často ale zapomínají i na zpracování obsahu na svých nových nebo stávajících stránkách. Texty, články, fotografie, infografiky a videa jsou přitom to, za čím návštěvníci jdou a co je přesvědčí o nákupu či spolupráci s vámi. Přímou úměrou pak mají vliv na efektivitu stránky a prodeje.

Pomůžeme vám s obsahem na nový web nebo redesignem toho současného. 

Provedeme analýzu, navrhneme strategii konverzního trychtýře a vytvoříme obsah, tj. texty, slogany, články, fotografie, videa a infografiky. Postaráme se o SEO. Dáme doporučení k celkovému zpracování stránky. Nasadíme hotový a vámi schválený obsah na web nebo pomůžeme vašemu administrátorovi.

Tvoříme na základě zkušeností

Víme, že pro vás svět marketingu může být složitý. Přesto mnoho agentur, se kterými firmy spolupracují, jen pasivně plní úkoly bez toho, aby samy přicházely s dobrými podněty.
My v Pragmatice máme s tvorbou obsahu pro weby a sociální sítě bohaté zkušenosti. Ke spokojenosti klientů jsme realizovali strategii a obsah pro web veletrhu s 52 tisíc návštěvníky, odborné silničářské organizace, agenturních webů a e-shopů s modulárními domky a prémiovými hasícími přístroji. Zvládneme i váš web.

Zakládáme si na tom, že přinášíme nové nápady a kreativní řešení, která vaše projekty či podnikání rozvinou. Spolupráci s námi si chválí naši klienti ze soukromé i veřejné sféry.
Pragmatika reference od klientů. Pavel Dvořák z MHMP, Luděk Sosna z Ministerstva dopravy a Pavel Šušák z C-IN.
Vzkazy 
od klientů

Jednorázová investice,
která se vyplatí dlouhodobě.

Chceme vám vyjít vstříc ať už máte velký web či malý e-shop. A ať stavíte nový nebo chcete pouze upravit ten stávající. Práce nad rámec balíčků se odvíjí od ceník.
Balíčky 
služeb

Stačí napsat a ukážeme,
jak vám můžeme pomoci.

Pomůžeme vám odstartovat novou éru propagace vaší organizace. 
Domluvte si s námi termín na odkazu níže a využijte potenciál vašeho webu naplno.
Jsme tu pro Vás!
Proberme to rovnou!
+420 602 244 003
jarolimek@pragmatika.cz
Pojďme na to!
Jakub Jarolímek z Pragmatiky
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram